Novinky

Proběhla školení pro uživatele Kompas2

Na školení se účastníci dozvěděli mnoho praktických informací a rovnou si vše mohli vyzkoušet na noteboocích. Celým školením provázel obě skupiny náš konzultant Ing. Otakar Maštera.

Celý článek

 

Školení pro uživatele KOMPAS2

Školení doporučujeme všem novým zaměstnancům, kteří se softwarem KOMPAS2 teprve začínají.

Školení je vhodné také pro všechny stávající uživatele, kteří si chtějí osvěžit práci se softwarem KOMPAS2.

Celý článek

 

HR Informační kiosek pro zaměstnance bez PC

 Informační kiosek plusPortal zavádí firmy, které mají zaměstnance bez přístupu k PC, internetu nebo chytrého telefonu. Náš HR systém plusPortal je responzivní, tedy můžete do něj vstupovat přes notebook, tablet i chytrý telefon. Nicméně jsme si vědomi právě toho, že jsou i firmy, kde je nutno dostat personální agendu individuálně k zaměstnancům, kteří počítače či chytré telefony na pracovišti nemají. Právě informační kiosek (neboli dotykový panel) umožňuje těmto zaměstnancům zpřístupnění personálních informací.

Celý článek

 

Článek v HR magazínu o výhodách plusPortalu

Pokud i vy chcete mít personalistiku a další firemní evidence pevně v rukou a navíc v jedné aplikaci s přístupem na cestách i doma, můžete se přidat mezi spokojené zákazníky firmy PC HELP, a.s., která je na trhu více než 25 let. Budete mít konečně čas i na jiné úkoly a zbavíte se zdlouhavých příprav u neustále se opakujících úkonů. Plnohodnotný a navíc webový HR software plusPortal od společnosti PC HELP, a.s. vám s tím rozhodně může pomoci.

Celý článek

 

Děkujeme, že jste se zúčastnili letošního setkání zákazníků!

 A je za námi i třetí ročník setkání se zákazníky našeho personálního informačního systému Kompas2. Opět jsme spojili příjemné s užitečným a podívalili jsme se na činnosti, které se v personalistice během roku pravidelně nevyskytují.

 

 

Celý článek

 

Setkání zákazníků 2015

Vážení zákazníci,

připravujeme pro Vás již 3. ročník setkání zákazníků Kompas2, který se uskuteční
ve Velkém Meziříčí v jednom z těchto termínů: 24., 25. nebo 26. 11. 2015 (bude upřesněno).

Celý článek

 

Nová budova PC HELP soutěží o titul Stavba Vysočiny

Naše nové administrativní sídlo se uchází o titul Stavba roku Kraje Vysočina 2014 ve stejnojmenné soutěži. Že si ji zaslouží, můžeme potvrdit – pracuje se nám v ní velmi dobře:).

Celý článek

 

Webinář "Pracovní cesty - noční můra?"

Chcete ulehčit papírování sobě i svým cestujícím zaměstnancům?
Stále Vás vyrušují požadavky na schválení pracovních cest?

Řešení, které si oblíbí účetní, manažer i cestující zaměstnanec, Vám rádi ukážeme na online semináři konaném 26. března od 10:00.


Celý článek

 

Pokřtili jsme novou budovu ohněm!

nova-budova-01Přestřižení slavnostní pásky, přípitek, výbuch ... druhý výbuch ... třetí výbuch ... I takto probíhalo slavnostní otevření naší nové budovy.

Jakkoliv tento scénář vypadá hrozivě, nebylo tomu tak. Slavnostní recepce k otevření nové budovy, která se konala 15. 1. 2015 od 15.15 hodin, se naopak nesla v pohodovém duchu a uvolněné, téměř rodinné atmosféře.

Celý článek

 

Přestěhování firmy PC HELP, a.s. do nových prostor

Rádi bychom vás informovali, že se firma PC HELP, a.s. přestěhovala do vlastních prostor v Třebíči.

Celý článek

 

Report z konference Personalistika & vzdělávání - zaostřeno na on-line nástroje

Chceme poděkovat všem účastníkům konference Personalistika & vzdělávání, která proběhla 24. 4. 2014 v Praze 4 v hotelu Michael a těšila se hojné účasti.

Celý článek

 

Pořádáme konferenci Personalistika & vzdělávání - zaostřeno na online nástroje

Představíme Vám nejnovější nástroje a postupy pro řízení HR procesů a vzdělávání. S ostatními účastníky můžete sdílet svoje problémy a zkušenosti. Na závěr programu je pro všechny účastníky připraven oddychový příspěvek a losování o víkendový wellness pobyt a odborné publikace z oboru personalistiky.

Celý článek

 

Kompas2 - aktualizace 2014

Opět jsme rychle zareagovali na změny v legislativě a vydali novou verzi systému Kompas2. Změny se dotkly zpracování mezd, hlavně v oblastech: srážky ze mzdy, výpočet ročního zúčtování daně a vyúčtování pojistného na důchodové spoření.

Celý článek

 

HRisté, uvolněte si ruce pomocí webu!

Zveme Vás na bezplatný seminář "HRisté, uvolněte si ruce pomocí webu!", který pořádáme koncem listopadu v Brně (19.11.), Praze (21.11.) a Ostravě (26.11.). Přiblížíme Vám mimo jiné témata jako HR business partner, eliminace papírových agend, zaměstnanec a přístup k informacím. Úplný program a možnost přihlášení máte na webu plusPortal.

 

Seminář - vzdělávání zaměstnanců

Srdečně Vás zveme na seminář o vzdělávání zaměstnanců pomocí moderních technologií, který pořádají ve dnech 22. října (Praha) a 24. října (Brno) naši kolegové z e-learningu a plusPortalu

Seminář je bezplatný a můžete se přihlásit se můžete na adrese https://elearning.pchelp.cz.

 

Aktualizace Kompasu2 - léto 2013

Novou verzí Kompasu2 reagujeme na změny v pracovně-lékařských prohlídkách zaměstnanců dle nové legislativy. Dále jsme rozšířili možnosti výpočtu daně pro zaměstnance, které jsou v podniku statutárním orgánem. 

Celý článek

 

Vtáhněte zaměstnance do HR, aneb jak se soustředit na to důležité

Seminář je zdarma a je určen především pro personalisty a vedoucí pracovníky společností. Rádi na něm však uvítáme i všechny ostatní, kteří se zajímají o moderní vedení a řízení zaměstnanců.

Celý článek

 

Legislativní změny

Pružně a rychle jsme v Kompasu reagovali na legislativní změny a v modulu Zpracování mezd došlo k zavedení výpočtu solidární daně a v rámci důchodové reformy zavedení druhého pilíře = důchodového spoření. Součástí je také odesílání údajů prostřednictvím daňového portálu na daňovou správu.

 

Nově na webu

Nové informace o dvou velice užitečných modulech Kompasu2: vzdělávání a personální controlling.

 

Pracovní cesty rychle a jednoduše

Přinášíme usnadnění všech výkazů týkajících se pracovních cest. Čtěte více!.

 

Evidence docházky online

V kombinaci s aplikací PlusPortal dodáváme i evidenci docházky online - přímo z domu či vzdáleného pracoviště! Více čtěte zde.

 

Nové webové stránky

Vítejte na našich zbrusu nových stránkách! Zpřehlednili jsme pro Vás strukturu všech publikovaných dokumentů a upravili grafickou podobu.

Celý článek

Zjistěte víc! nechte si zpracovat nezávaznou cenovou nabídku.