Stravování

Sytý zaměstnanec je spokojený zaměstnanec. Proto je personální systém Kompas2 rozšiřitelný o funkce pro zaměstnanecké stravování.

Kromě tohoto komplexního modulu pro stravování nabízíme i online aplikaci Stravenky, která je součástí modulu Odměny v našem dalším HR softwaru plusPortal.

Stravování zaměstnanců

Zaměstnanci si vybírají a objednávají jídla od externího dodavatele přes webový prohlížeč či docházkový terminál. K jídelním lístkům a objednávkám mohou přistupovat přes pověřeného pracovníka, nebo samostatně. Při odběru stravy zaměstnanci používají stejné karty nebo ID prvky, jako pro evidenci docházky.

Stravovací systém

 

Dodavatel závodního stravování

Dodavatel má on-line přístup do systému – samostatně zadává jídelníčky a stahuje si objednávky. Počty objednávek máte pod kontrolou, a díky tomu i fakturaci za stravování. Podle provedených objednávek nebo skutečných odběrů můžete rychle získat podklady pro úhrady jídel.

Výdej obědů, večeří, atd.

Software pro stravování je napojitelný na jedno nebo více výdejních míst, například:

  • závodní jídelny (včetně signalizace druhu objednané stravy)
  • obsluhovaná výdejní místa
  • chladící boxy, samoobslužná výdejní místa (používaná pro výdej jídla při nočních směnách)

Samozřejmostí jsou i různé výdejní doby (obědy, večeře, svačiny či jiná doba).

Platba za stravování, mzdy a docházka

Úhrada stravování může probíhat několika způsoby – úhradou ze mzdy, stravenkami, dotováním jídel, částečnou platbou v hotovosti atd. V případě úhrady stravování ze mzdy je samozřejmostí napojení na výpočet mezd. Také je možné porovnat dotace na stravování s docházkou zaměstnance.

Stravovací systém - přehled a výběr jídla

 

 

Zjistěte víc! nechte si zpracovat nezávaznou cenovou nabídku.