Novinky / semináře

Report z konference Personalistika & vzdělávání - zaostřeno na on-line nástroje

Chceme poděkovat všem účastníkům konference Personalistika & vzdělávání, která proběhla 24. 4. 2014 v Praze 4 v hotelu Michael a těšila se hojné účasti.

Program školení byl složen ze čtyř obsahových bloků, kde jsme společně hledali odpovědi na otázky:

  • Jak spolehlivě evidovat veškerou personální agendu a přitom strategicky řídit obsazování pozic, rozvoj zaměstnanců a jejich vzdělávání?
  • Jak mohou pomoci webové nástroje a cloudové technologie?

konference3konferencekonference2

 

Na konferenci se sešlo 42 účastníků a 8 školitelů, kteří odprezentovali témata, ke kterým následně probíhala přínosná diskuze:

  • Optimální práce v personálním systému + outsourcing
  • Proces vzdělávání prostřednictvím webu
  • Nástroje pro výběr kvalitního vzdělávání zaměstnanců
  • Kurzy požadované ze zákona (bepor.eu)
  • Vzdělávání pomocí e-learningu
  • On-line školení a webináře
  • Zkušenosti referenčního zákazníka KPMG
  • Horsemanship

Posíláte nám kladné ohlasy, za které velice děkujeme a věříme, že byli všichni zúčastnění spokojeni a odcházeli nabyti spoustou nových a užitečných informací.

"Dobrý den paní Svobodová,ještě jednou děkujeme za přínosnou konferenci, která se nám s kolegyní moc líbila. Možnosti vzdělávání BOZP jistě rádi využijeme.Přeji hodně štěstí a snad někdy opět na viděnou na některé z dalších akcí...."

Budeme se těšit na další podobná setkání.

Gratulujeme také výhercům soutěže o hodnotné ceny:

1. cena - Víkendový wellness pobyt dle vlastního výběru v Hotelu Centro**** a Wine Wellness Hustopeče v hodnotě 5 000 Kč (Mgr. Petra Padolsky, DiS. - ředitelka jazykové školy PRESTO)
2. cena – kniha Efektivní vzdělávání zaměstnanců, autorů Josefa Vodáka a Alžběty Kucharčíkové, nakladatelství Grada ( Věra Stárová - produktová manažerka vzdělávacích akcí ve společnosti VOX, a.s.)
3. cena – kniha Personalistika pro manažery a personalisty, autora Martina Šikýře, nakladatelství Grada (Mgr. Denisa Vopršalová z firmy IES, a.s.)

Řekli o nás

Miele technika s.r.o.

„Kompas2 využíváme pro vedení kompletní personální agendy, vzdělávání, docházky a zpracování mezd už od roku 2003. Při všech změnách, které dynamický růst naší společnosti provázely, byla firma… “

AGADOS, spol. s. r.o.

„Jsem spokojená, nevyměnila bych Kompas2 za nic.“ Marie Urbánková, Agados

Petainer Czech Holdings s.r.o.

„Kompas 2 je pro nás nástrojem, který nám umožňuje vést evidenci o personálních a mzdových úkonech a činnostech od vyhledávání kandidátů, přes vznik a ukončení pracovních poměrů až po sledování… “

SKLÁRNY MORAVIA, a. s.

„Kompas2 je program zajišťující souhrnné řízení lidských zdrojů. V naší společnosti využíváme moduly personalistika, vzdělávání, docházka, mzdy a doplňkové moduly dotazy a rekapitulace,… “

Conta , s.r.o.

„Kompas2 je program zajišťující souhrnné řízení lidských zdrojů. V naší společnosti využíváme moduly Personalistika, Vzdělávání, Docházka, Mzdy pro 800 zaměstnanců. Protože program upravuje… “

Stargo Metal Design s.r.o.

„Vzhledem ke zkušenostem z předešlého zaměstnání jsem i ve firmě Stargo Metal Design s.r.o. podpořila zavedení personálního systému Kompas2, který je spolehlivý, intuitivní a variabilní co do tvorby…

Zjistěte víc! nechte si zpracovat nezávaznou cenovou nabídku.