Novinky / semináře

Článek v HR magazínu o výhodách plusPortalu

Pokud i vy chcete mít personalistiku a další firemní evidence pevně v rukou a navíc v jedné aplikaci s přístupem na cestách i doma, můžete se přidat mezi spokojené zákazníky firmy PC HELP, a.s., která je na trhu více než 25 let. Budete mít konečně čas i na jiné úkoly a zbavíte se zdlouhavých příprav u neustále se opakujících úkonů. Plnohodnotný a navíc webový HR software plusPortal od společnosti PC HELP, a.s. vám s tím rozhodně může pomoci.

Společnost PC HELP, a.s. patří mezi silné, stabilní a kvalitní společnosti. Stejnými vlastnostmi se může pyšnit i jeden z jejích předních vlastních produktů, právě software plusPortal, který není na trhu žádným nováčkem.

S HR softwarem plusPortal můžete pracovat s větším přehledem. V jednom systému budete mít nejen personalistiku jako takovou, ale můžete si vybrat moduly pro další oblasti personálních procesů jako je Nábor, Vzdělávání, Schvalování navržených odměn, Hodnocení zaměstnanců, Služební cesty, Drobné výdaje, Evidence nepřítomnosti zaměstnanců i nároky na Stravenky. Většina modulů pracuje nezávisle na ostatních modulech, takže si sami volíte, co je pro vaši firmu přínosem a co skutečně potřebujete.

Webové stránky plusPortal zde

Celý článek si můžete přečíst zde

Zjistěte víc! nechte si zpracovat nezávaznou cenovou nabídku.