Nástupce KOMPASu2 – HR systém plusPortal

logo-plusPortal-red-web-kompas-72dpi plusPortal je online personální systém, který eliminuje papírovou administrativu, časové prodlevy i jakoukoli vzdálenosti mezi zaměstnanci. Jedna z největších výhod našeho HR softwaru plusPortal je, že se umí připojit na vyspělé ERP systémy.

Nejedná se o doplňkovou aplikaci k personálním systémům. plusPortal je ucelený personální systém, který lze zakoupit po jednotlivých modulech nebo jako celek.

plusPortal je členěný do specializovaných modulů, které vám můžeme nainstalovat tak jak jsou, ale i upravit nebo vytvořit nový na míru dle potřeb vaší společnosti.

Bližší informace o plusPortalu se dozvíte přímo na stránkách www.plusportal.cz

PlusPortal můžete používat jako internetovou či intranetovou aplikaci a je tak vhodný zejména pro střední a větší společnosti. Je charakteristický tím, že ho lze bez programových úprav propojit s převážnou většinou existujících informačních systémů. Z nich může využívat data, doplňovat je dle nastavených pravidel a umožňuje s nimi pracovat v internetovém prostředí. Data můžete kombinovat z různých zdrojů, následně je „smíchat" dle Vašich potřeb a dále s nimi pracovat .

Příklad z praxe: Zakoupíte si modul pro agendu pracovních cest, kterou Váš stávající program nepodporuje. Data o zaměstnancích, nákladových střediscích, způsobech účtování a další informace si plusPortal může „vytáhnout" z existujícího informačního systému (např. SAP, HELIOS Orange) a není nutné je udržovat paralelně. K existujícímu systému jsou tak přidány rozšiřující funkce pro řešení pracovních cest.

Silným nástrojem aplikace je funkce plusFlow, která automatizuje „tok" procesů (úkolů, žádostí, požadavků), včetně hlídání termínů, připomínání časových úkolů, oznamování událostí a změn (formou SMS nebo e-mailem). Součástí aplikace je také časovač spouštění automatických událostí.

Přínos aplikace oceníte zejména, pokud jsou vaši zaměstnanci rozmístěni na pobočkách různých měst a přitom je nezbytná jejich koordinace a spolupráce (např. plánování nepřítomnosti, vykazování práce, vyhodnocení docházky atd.).

Pohybujete se v mezinárodním firemním prostředí? Pamatujeme i na Vás! Jako uživatelé můžete používat rozhraní v českém nebo anglickém jazyce.

Některé části uživatelského rozhraní jsou navrženy tak, abyste je mohli používat i na různých typech dotykových obrazovek. Příkladem může být využití sdíleného dotykového kiosku, kde mohou v systému plusPortal pracovat vaši zaměstnanci, kteří běžně ke své práci nepoužívají počítač, notebook či tablet. Zaměstnanci u výrobních linek tak mohou například požádat o dovolenou, provádět objednávání obědů, informovat se o saldu své pracovní doby, o zůstatcích dovolené apod.

HR systém plusPortal je postaven na nejnovějších technologiích. Uživatelé budou překvapeni vzhledem i intuitivním ovládáním, které připomíná příjemné "brouzdání" na sociálních sítích. 

 

Mezi hlavní přednosti systému patří:

  • Možnost napojení na váš stávající informační systém
  • Přizpůsobení systému na míru vaší společnosti
  • Hlídání termínů, určování priorit, možnost vzniku automatizovaných úkolů na základě předvoleb a interakcí
  • Prezentace a sdílení klíčových dat přes internet dle nastavených přístupových oprávnění
  • Designově čisté uživatelské prostředí je doplněno o přirozené a intuitivní ovládání
  • Usnadnění/zefektivnění spolupráce zaměstnanců/týmů v terénu či na pobočkách
  • Výkonná datová pumpa, která spolehlivě přečerpá informace z různých softwarových zdrojů
  • Možnost aktivně zapojit zaměstnance a mít údaje v reálném čase
  • Umožňuje holdingový režim – více zaměstnavatelů, síť poboček, dceřiné společnosti – vše v jedné evidenci
  • Možnost hromadného zpracování nástupů (nábor zaměstnanců)

  

Čtěte také:

Zjistěte víc! nechte si zpracovat nezávaznou cenovou nabídku.